pogadajmyostudiach.pl

20.05.2020

W imieniu stowarzyszenia Studia Na Horyzoncie zapraszamy na platformę pogadajmyostudiach.pl, w ramach której uczniowie będą mogli porozmawiać o studiach z przedstawicielami ponad stu polskich uczelni.

Organizatorzy przedsięwzięcia chcą pomóc licealistom w świadomym wyborze ścieżki akademickiej i zawodowej. Na platformie znajduje się kilkuset studentów z ponad 100 kierunków i uczelni. Licealiści mogą się z nimi połączyć i w trakcie wideo-rozmowy zadać nurtujące ich pytania i zdobyć kluczowe informacje dla ich decyzji o studiach.

Na pogadajmyostudiach.pl uczniowie będą mogli wziąć udział w wideo-wykładach wielu organizacji i firm, które pomogą im zaprojektować swoją ścieżkę zawodową i odnaleźć się w przyszłości na rynku pracy.
Zapraszamy!