JUBILEUSZOWY RAJD IV PLO Z OKAZJI 30 – LECIA SZKOŁY

29.08.2022

JUBILEUSZOWY RAJD IV PLO Z OKAZJI 30 – LECIA SZKOŁY

TERMIN : 2.09.2022 r.

Rok Szkolny 2022/ 23 to dla naszej szkoły Rok Jubileuszowy, 30 lat istnienia na mapie oświatowej Krakowa szkół niepublicznych.

Świętować będziemy cały nadchodzący rok szkolny poprzez e wenty, wydarzenia, ciekawe wyjścia   i zaskakujące niespodzianki.

Pierwszym wydarzeniem będzie Rajd Jubileuszowy dla naszych uczniów. Chcemy z Wami świętować, zintegrować się po wakacjach i poznać klasy pierwsze, zaplanować wyjątkowy jubileuszowy  bal maturalny, porozmawiać o egzaminie maturalnym, dobrze się bawić 😊. Będzie do tego okazja podczas spaceru w Ojcowie, ogniska i pieczenia kiełbasek, konkursów i innych niespodzianek.  Przewidziane są nagrody, książki, upominki, bilety do kina i inne – dla całej klasy.

Każdy uczestnik Rajdu Jubileuszowego otrzyma pamiątkowy medal  – 30- lecie IV PLO .

Czekamy na Was 2 września na Placu Matejki w autokarach do Waszej dyspozycji.

Miło będzie spotkać się po wakacjach i rozpocząć Nowy Rok Szkolny 2022/23

HARMONOGRAM:

Zbiórka uczniów na Placu Matejki pod Pomnikiem Grunwaldzkim GODZINA 9.00

1.Wyjazd z Krakowa w 3 grupach z przystanku turystycznego na Placu Matejki od strony Banku Narodowego.

2.Przyjazd do Ojcowa na przystanek MPK koło tzw. Serka.

3. Wyjście na trasę Rajdu (budynek Muzeum Przyrodniczego Parku, Brama Krakowska, Jaskinia Nietoperzowa –  Zwiedzanie Jaskini Nietoperzowej ok. 30 minut, temperatura wewnątrz Jaskini zbliżona do temperatury średniej, wieloletniej. Dla zainteresowanych możliwość zobaczenia ekspozycji geologicznej prezentowanej przy Jaskini.

Na zakończenie Rajdu planowany jest catering.

Catering zapewni restauracja regionalna „Skansen Smaków” z Kryspinowa.

4. Powrót na Plac Matejki ok. godz. 14.00,  na przystanek turystyczny.

WAŻNE: jeżeli uczeń z usprawiedliwionego powodu nie będzie brał udziału w Rajdzie, prosimy o informację do szkoły pod nr tel. 424 00 16 do 31 sierpnia. Jest to istotne dla celów organizacyjnych.

Zależy nam na 100% frekwencji uczniów.

Do zobaczenia😊