AKTUALIZACJA ORGANIZACJI DNIA 5 WRZEŚNIA

ORGANIZACJA DNIA 5 WRZEŚNIA 2023 r.

Las Wolski – impreza integracyjna dla uczniów  IV Prywatnego Liceum

KLASY: I alfa, I beta – zbiórka w szkole – godzina 9.00 ( 9.42 odjazd autobusu linii 134 z przystanku Cracovia Stadion, na przystanek Cracovia można dojechać np. autobusem nr  124, 424 lub  tramwajem nr 20)

KLASY: II alfa, II beta, II gamma – zbiórka na Placu Matejki – godzina 9.30 ( 10.12 odjazd autobusu linii 134 z przystanku Cracovia Stadion, na przystanek Cracovia można dojechać np. autobusem nr  124, 424 lub  tramwajem nr 20)

KLASY: III alfa, III beta – zbiórka na Placu Matejki – godzina 10.15 ( 10.48 odjazd autobusu linii 134 z przystanku Cracovia Stadion, na przystanek Cracovia można dojechać np. autobusem nr  124, 424 lub  tramwajem nr 20).

KLASY: IV alfa, IV beta – zbiórka na Placu Matejki – godzina 10.15 ( 10.48 odjazd autobusu linii 134 z przystanku Cracovia Stadion, na przystanek Cracovia można dojechać np. autobusem nr  124, 424 lub  tramwajem nr 20)

Program:

– 11:00 – spotkanie na Polanie Wobra w Lesie Wolskim
– 11:00 – 13:00 – gra terenowa – uczestnicy podzieleni na grupy, pod opieką nauczycieli, przemierzają Las
Wolski, na trasie punkty kontrolne do odszukania w terenie, zadania integracyjne, rebusy
– 13:00 – zakończenie gry i podsumowanie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, czas na relaks i integrację
– 13:30 – Festiwal Kolorów, zabawa wśród wirujących kolorów holi – DLA CHĘTNYCH UCZNIÓW, PO ODDANIU PISEMNEJ ZGODY RODZICÓW O TREŚCI.

Wyrażam zgodę na udział mojego dziecka ………………………………………………….    w zabawie kolorami HOLI w dniu 5 września 2023 r. w czasie dnia integracyjnego IV PLO w Lasku Wolskim.

Podpis Rodzica………………………………………………………..

Kolory Holi, WAŻNE INFORMACJE:

Kolory Holi czyli wysokiej jakości puder Holi, to najważniejszy element Festiwalu Kolorów. Wyrzucony w powietrze tworzy piękną kolorową chmurkę, która następnie osiada na uczestników kolorowej imprezy kolorując ich od stóp do głów. Ich najwyższa jakość i bezpieczeństwo były potwierdzane poprzez unijne certyfikaty, testy laboratoryjne oraz regularne badania jakościowe.
Kolory Holi nie powodują podrażnień ani nie uczulają, dzięki zawartości nietoksycznych składników mogą być stosowane przez osoby w każdym wieku.
Ze względu na to, że Kolory mają formę drobnego pyłu,osobom chorującym na astmę lub inne choroby płuc oraz dzieciom polecamy konsultację z lekarzem, rozwagę oraz stosowanie maski ochronnej.
Zawartość bezpiecznego, naturalnego talku znacznie obniża palność Kolorów, dzięki czemu mogą one być wykorzystywane w trakcie imprez masowych.

Proszek Holi zasady bezpieczeństwa:

Nie powoduje podrażnienia skóry, lecz może podrażniać oczy.
Podczas użytkowania zaleca się noszenie odzieży ochronnej, np. okularów przeciwsłonecznych.
Może powodować podrażnienie oczu u osób noszących soczewki kontaktowe.
Przed zabawą należy zdjąć soczewki.
Nie jest przeznaczony do spożycia.
Nie stosować w towarzystwie osób cierpiących na astmę lub alergie.
Nie wdychać, nie połykać.
Nie stosować na podrażnionej, uszkodzonej lub wrażliwej skórze.
Może pozostawiać kolorowe plamy na ubraniach i włosach.
Nieprzeznaczone do jedzenia przez ludzi.

(https://festiwalkolorow.pl/koloryholi)

– 14:00 – zakończenie imprezy, powrót do szkoły. Samodzielny powrót uczniów jest możliwy po oddaniu opiekunowi pisemnej zgody rodziców, z dopisaniem, że rodzic bierze odpowiedzialność za dziecko w czasie powrotu z dnia integracyjnego w dniu 5 września 2023 r.

PROSIMY O ZABRANIE NASTĘPUJĄCYCH RZECZY:

– koce / karimaty,
– odzież odpowiednia do lasu i na zabawę z kolorami (na pewno się ubrudzi),
– buty do lasu (błoto, leśne ścieżki),
– preparaty na kleszcze / komary,
– okulary przeciwsłoneczne (na zabawę z kolorami, koniecznie!),
– ewentualnie ręcznik do umycia się z kolorków i wytarcia,
– ewentualnie odzież na przebranie po zabawie

Najbliższa toaleta znajduje się po prawej stronie głównego wejścia do ZOO, przy Alei Wędrowników, jest płatna, 2,50 zł

w poniedziałek proszę o informację ile osób ma diety wegańskie i wegetariańskie